Başkan Baltacı, İlçeye Yeni Kazandırılan Okulu Ziyaret Etti

Geri

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, uzun bir aradan sonra eğitim- öğretim yılına açılan okullara ziyarette bulundu.

Koronavirüs salgını nedeniyle Mart ayından beri yüz yüze eğitime kapalı olan okullar kademeli olarak öğrencilere kapılarını açtı. Eğitim-öğretim yılına açılan okullara ziyarette bulunan Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı’nın ilk durağı, ilçeye yeni kazandırılan Hadımköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oldu.

2020-2021 eğitim öğretim yılının açılmasıyla faaliyete giren Hadımköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni gezen Başkan Baltacı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasip Turhan’dan okul hakkında bilgi aldı. Başkan Baltacı okul hakkın bilgi aldıktan sonra, öğrenciler ile bir araya gelerek kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Daha sonra Başkan Baltacı ikinci ziyaret yeri olan Hadımköy İlkokulu’na geçti. Hadımköy İlkokulu 1-E sınıfı öğrencileri ile sohbet eden Başkan Baltacı, minik öğrencileri uyarılarda bulunarak: “Maskenizi hiçbir zaman yüzümüzden çıkarmıyoruz. Ellerimizi sürekli yıkıyoruz. Ve mesafemizi koruyoruz” dedi.